Roman Štarha, IČO:00777005

Informace o subjektu Roman Štarha, IČO:00777005

Roman Štarha, IČO:00777005 má sídlo na adrese Za Puchárnou 465, 67974, Olešnice v okrese Blansko. Živnost pro tento subjekt byla založena 28. 2. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.

Doplňující informace o subjektu: Roman Štarha, IČO:00777005

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Roman Štarha, IČO:00777005. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Roman Štarha, IČO:00777005 sídlo?

Roman Štarha, IČO:00777005 má sídlo na adrese Za Puchárnou 465, 67974, Olešnice v okrese Blansko.


Kolik má Roman Štarha zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Roman Štarha 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Roman Štarha, IČO:00777005?

Firma Roman Štarha, IČO:00777005 byla založená 28. 2. 2013.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Roman Štarha?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Roman Štarha, IČO:00777005: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Roman Štarha.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Roman Štarha, IČO:00777005

Hodnocení pro Roman Štarha



    Firma Roman Štarha ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *