František Kaplan, IČO:01172689

Informace o subjektu František Kaplan, IČO:01172689

František Kaplan, IČO:01172689 má sídlo na adrese 36, 56401, Šedivec v okrese Ústí nad Orlicí. Živnost pro tento subjekt byla založena 17. 10. 2012 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba potravinářských výrobků.

Doplňující informace o subjektu: František Kaplan, IČO:01172689

Podívejte se na doplňující informace k subjektu František Kaplan, IČO:01172689. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má František Kaplan, IČO:01172689 sídlo?

František Kaplan, IČO:01172689 má sídlo na adrese 36, 56401, Šedivec v okrese Ústí nad Orlicí.


Kolik má František Kaplan zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má František Kaplan 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma František Kaplan, IČO:01172689?

Firma František Kaplan, IČO:01172689 byla založená 17. 10. 2012.


Co je hlavní náplní činnosti firmy František Kaplan?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy František Kaplan, IČO:01172689: Výroba potravinářských výrobků.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od František Kaplan.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy František Kaplan, IČO:01172689

Hodnocení pro František Kaplan



    Firma František Kaplan ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *