TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328

Informace o subjektu TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328

TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328 má sídlo na adrese Akátová 107, 25101, Říčany v okrese Praha-východ. Živnost pro tento subjekt byla založena 10. 1. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Provozování sportovních zařízení.

Doplňující informace o subjektu: TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328

Podívejte se na doplňující informace k subjektu TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328 sídlo?

TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328 má sídlo na adrese Akátová 107, 25101, Říčany v okrese Praha-východ.


Kolik má TJ Nový Strašín, z.s. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má TJ Nový Strašín, z.s. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328?

Firma TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328 byla založená 10. 1. 2013.


Co je hlavní náplní činnosti firmy TJ Nový Strašín, z.s.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328: Provozování sportovních zařízení.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od TJ Nový Strašín, z.s..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy TJ Nový Strašín, z.s., IČO:01334328

Hodnocení pro TJ Nový Strašín, z.s.



    Firma TJ Nový Strašín, z.s. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *