Robert Starý, IČO:01473484

Informace o subjektu Robert Starý, IČO:01473484

Robert Starý, IČO:01473484 má sídlo na adrese Dobrovského 1075, 17000, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 4. 3. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Robert Starý, IČO:01473484

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Robert Starý, IČO:01473484. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Robert Starý, IČO:01473484 sídlo?

Robert Starý, IČO:01473484 má sídlo na adrese Dobrovského 1075, 17000, Praha v okrese Praha.


Kolik má Robert Starý zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Robert Starý 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Robert Starý, IČO:01473484?

Firma Robert Starý, IČO:01473484 byla založená 4. 3. 2013.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Robert Starý?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Robert Starý, IČO:01473484: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Robert Starý.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Robert Starý, IČO:01473484

Hodnocení pro Robert Starý



    Firma Robert Starý ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *