Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967

Informace o subjektu Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967

Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967 má sídlo na adrese Vrbenského 1499, 17000, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 20. 3. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení.

Doplňující informace o subjektu: Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967 sídlo?

Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967 má sídlo na adrese Vrbenského 1499, 17000, Praha v okrese Praha.


Kolik má Bohdan Romanovyč Vasylkiv zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Bohdan Romanovyč Vasylkiv 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967?

Firma Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967 byla založená 20. 3. 2013.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Bohdan Romanovyč Vasylkiv?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Bohdan Romanovyč Vasylkiv.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Bohdan Romanovyč Vasylkiv, IČO:01527967

Hodnocení pro Bohdan Romanovyč Vasylkiv



    Firma Bohdan Romanovyč Vasylkiv ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *