Petr Schiller, IČO:01776045

Informace o subjektu Petr Schiller, IČO:01776045

Petr Schiller, IČO:01776045 má sídlo na adrese 226, 25742, Týnec nad Sázavou v okrese Benešov. Živnost pro tento subjekt byla založena 10. 6. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Inženýrské činnosti a související technické poradenství.

Doplňující informace o subjektu: Petr Schiller, IČO:01776045

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petr Schiller, IČO:01776045. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Petr Schiller, IČO:01776045 sídlo?

Petr Schiller, IČO:01776045 má sídlo na adrese 226, 25742, Týnec nad Sázavou v okrese Benešov.


Kolik má Petr Schiller zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Petr Schiller 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Petr Schiller, IČO:01776045?

Firma Petr Schiller, IČO:01776045 byla založená 10. 6. 2013.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Petr Schiller?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petr Schiller, IČO:01776045: Inženýrské činnosti a související technické poradenství.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petr Schiller.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Petr Schiller, IČO:01776045

Hodnocení pro Petr Schiller



    Firma Petr Schiller ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *