A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664

Informace o subjektu A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664

A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664 má sídlo na adrese Cacovice 63, 61400, Brno v okrese Brno-město. Živnost pro tento subjekt byla založena 12. 9. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Silniční nákladní doprava.

Doplňující informace o subjektu: A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664

Podívejte se na doplňující informace k subjektu A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664 sídlo?

A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664 má sídlo na adrese Cacovice 63, 61400, Brno v okrese Brno-město.


Kolik má A1 - KL metallum s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má A1 - KL metallum s.r.o. 1 - 5 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664?

Firma A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664 byla založená 12. 9. 2013.


Co je hlavní náplní činnosti firmy A1 - KL metallum s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664: Silniční nákladní doprava.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od A1 - KL metallum s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy A1 - KL metallum s.r.o., IČO:02097664

Hodnocení pro A1 - KL metallum s.r.o.



    Firma A1 - KL metallum s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *