Francisc Stefbauer, IČO:02571170

Informace o subjektu Francisc Stefbauer, IČO:02571170

Francisc Stefbauer, IČO:02571170 má sídlo na adrese Dělnická 101, 43513, Meziboří v okrese Most. Živnost pro tento subjekt byla založena 20. 1. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.

Doplňující informace o subjektu: Francisc Stefbauer, IČO:02571170

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Francisc Stefbauer, IČO:02571170. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Francisc Stefbauer, IČO:02571170 sídlo?

Francisc Stefbauer, IČO:02571170 má sídlo na adrese Dělnická 101, 43513, Meziboří v okrese Most.


Kolik má Francisc Stefbauer zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Francisc Stefbauer 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Francisc Stefbauer, IČO:02571170?

Firma Francisc Stefbauer, IČO:02571170 byla založená 20. 1. 2014.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Francisc Stefbauer?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Francisc Stefbauer, IČO:02571170: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Francisc Stefbauer.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Francisc Stefbauer, IČO:02571170

Hodnocení pro Francisc Stefbauer



    Firma Francisc Stefbauer ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *