Văn Tung Nguyen, IČO:02573911
Informace o subjektu Văn Tung Nguyen, IČO:02573911
Văn Tung Nguyen, IČO:02573911 má sídlo na adrese Světova 474, 18000, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 20. 1. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod s nápoji.
Doplňující informace o subjektu: Văn Tung Nguyen, IČO:02573911
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Văn Tung Nguyen, IČO:02573911. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Văn Tung Nguyen, IČO:02573911 sídlo?
Văn Tung Nguyen, IČO:02573911 má sídlo na adrese Světova 474, 18000, Praha v okrese Praha.
Kolik má Văn Tung Nguyen zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Văn Tung Nguyen 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Văn Tung Nguyen, IČO:02573911?
Firma Văn Tung Nguyen, IČO:02573911 byla založená 20. 1. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Văn Tung Nguyen?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Văn Tung Nguyen, IČO:02573911: Maloobchod s nápoji.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Văn Tung Nguyen.

Hodnocení pro Văn Tung Nguyen
Firma Văn Tung Nguyen ještě nemá žádné hodnocení..