Oleksiy Kalytych, IČO:02693445

Informace o subjektu Oleksiy Kalytych, IČO:02693445

Oleksiy Kalytych, IČO:02693445 má sídlo na adrese 119, 66481, Veverské Knínice v okrese Brno-venkov. Živnost pro tento subjekt byla založena 21. 2. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Příprava staveniště.

Doplňující informace o subjektu: Oleksiy Kalytych, IČO:02693445

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Oleksiy Kalytych, IČO:02693445. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Oleksiy Kalytych, IČO:02693445 sídlo?

Oleksiy Kalytych, IČO:02693445 má sídlo na adrese 119, 66481, Veverské Knínice v okrese Brno-venkov.


Kolik má Oleksiy Kalytych zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Oleksiy Kalytych 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Oleksiy Kalytych, IČO:02693445?

Firma Oleksiy Kalytych, IČO:02693445 byla založená 21. 2. 2014.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Oleksiy Kalytych?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Oleksiy Kalytych, IČO:02693445: Příprava staveniště.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Oleksiy Kalytych.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Oleksiy Kalytych, IČO:02693445

Hodnocení pro Oleksiy Kalytych



    Firma Oleksiy Kalytych ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *