Roman Filipčík, IČO:02841762

Informace o subjektu Roman Filipčík, IČO:02841762

Roman Filipčík, IČO:02841762 má sídlo na adrese 137, 76323, Sehradice v okrese Zlín. Živnost pro tento subjekt byla založena 31. 3. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba strojů a zařízení j. n..

Doplňující informace o subjektu: Roman Filipčík, IČO:02841762

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Roman Filipčík, IČO:02841762. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Roman Filipčík, IČO:02841762 sídlo?

Roman Filipčík, IČO:02841762 má sídlo na adrese 137, 76323, Sehradice v okrese Zlín.


Kolik má Roman Filipčík zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Roman Filipčík 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Roman Filipčík, IČO:02841762?

Firma Roman Filipčík, IČO:02841762 byla založená 31. 3. 2014.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Roman Filipčík?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Roman Filipčík, IČO:02841762: Výroba strojů a zařízení j. n..


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Roman Filipčík.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Roman Filipčík, IČO:02841762

Hodnocení pro Roman Filipčík



    Firma Roman Filipčík ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *