ALTERVIA s.r.o., IČO:03083993
Informace o subjektu ALTERVIA s.r.o., IČO:03083993
ALTERVIA s.r.o., IČO:03083993 má sídlo na adrese Farského 1121, 17000, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 7. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod s nápoji.
Doplňující informace o subjektu: ALTERVIA s.r.o., IČO:03083993
Podívejte se na doplňující informace k subjektu ALTERVIA s.r.o., IČO:03083993. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má ALTERVIA s.r.o., IČO:03083993 sídlo?
ALTERVIA s.r.o., IČO:03083993 má sídlo na adrese Farského 1121, 17000, Praha v okrese Praha.
Kolik má ALTERVIA s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má ALTERVIA s.r.o. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma ALTERVIA s.r.o., IČO:03083993?
Firma ALTERVIA s.r.o., IČO:03083993 byla založená 2. 7. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy ALTERVIA s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy ALTERVIA s.r.o., IČO:03083993: Maloobchod s nápoji.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od ALTERVIA s.r.o..

Hodnocení pro ALTERVIA s.r.o.
Firma ALTERVIA s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..