ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565

Informace o subjektu ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565

ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565 má sídlo na adrese 71, 37347, Sedlec v okrese České Budějovice. Živnost pro tento subjekt byla založena 19. 3. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Silniční nákladní doprava.

Doplňující informace o subjektu: ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565

Podívejte se na doplňující informace k subjektu ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565 sídlo?

ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565 má sídlo na adrese 71, 37347, Sedlec v okrese České Budějovice.


Kolik má ČALOUN TRUCK s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má ČALOUN TRUCK s.r.o. 1 - 5 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565?

Firma ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565 byla založená 19. 3. 2015.


Co je hlavní náplní činnosti firmy ČALOUN TRUCK s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565: Silniční nákladní doprava.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od ČALOUN TRUCK s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy ČALOUN TRUCK s.r.o., IČO:03909565

Hodnocení pro ČALOUN TRUCK s.r.o.



    Firma ČALOUN TRUCK s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *