Daniel Černý, IČO:03956083
Informace o subjektu Daniel Černý, IČO:03956083
Daniel Černý, IČO:03956083 má sídlo na adrese 87, 26727, Skuhrov v okrese Beroun. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 4. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace.
Doplňující informace o subjektu: Daniel Černý, IČO:03956083
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Daniel Černý, IČO:03956083. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Daniel Černý, IČO:03956083 sídlo?
Daniel Černý, IČO:03956083 má sídlo na adrese 87, 26727, Skuhrov v okrese Beroun.
Kolik má Daniel Černý zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Daniel Černý 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Daniel Černý, IČO:03956083?
Firma Daniel Černý, IČO:03956083 byla založená 2. 4. 2015.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Daniel Černý?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Daniel Černý, IČO:03956083: Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Daniel Černý.

Hodnocení pro Daniel Černý
Firma Daniel Černý ještě nemá žádné hodnocení..