Motus harmonicus, z. s., IČO:04093593
Informace o subjektu Motus harmonicus, z. s., IČO:04093593
Motus harmonicus, z. s., IČO:04093593 má sídlo na adrese 187, 34142, Kolinec v okrese Klatovy. Živnost pro tento subjekt byla založena 9. 6. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n..
Doplňující informace o subjektu: Motus harmonicus, z. s., IČO:04093593
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Motus harmonicus, z. s., IČO:04093593. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Motus harmonicus, z. s., IČO:04093593 sídlo?
Motus harmonicus, z. s., IČO:04093593 má sídlo na adrese 187, 34142, Kolinec v okrese Klatovy.
Kolik má Motus harmonicus, z. s. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Motus harmonicus, z. s. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Motus harmonicus, z. s., IČO:04093593?
Firma Motus harmonicus, z. s., IČO:04093593 byla založená 9. 6. 2015.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Motus harmonicus, z. s.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Motus harmonicus, z. s., IČO:04093593: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n..
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Motus harmonicus, z. s..

Hodnocení pro Motus harmonicus, z. s.
Firma Motus harmonicus, z. s. ještě nemá žádné hodnocení..