Tomáš Bartůněk, IČO:04901690

Informace o subjektu Tomáš Bartůněk, IČO:04901690

Tomáš Bartůněk, IČO:04901690 má sídlo na adrese 15, 28906, Opolany v okrese Nymburk. Živnost pro tento subjekt byla založena 14. 3. 2016 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výstavba bytových a nebytových budov.

Doplňující informace o subjektu: Tomáš Bartůněk, IČO:04901690

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Tomáš Bartůněk, IČO:04901690. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Tomáš Bartůněk, IČO:04901690 sídlo?

Tomáš Bartůněk, IČO:04901690 má sídlo na adrese 15, 28906, Opolany v okrese Nymburk.


Kolik má Tomáš Bartůněk zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Tomáš Bartůněk 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Tomáš Bartůněk, IČO:04901690?

Firma Tomáš Bartůněk, IČO:04901690 byla založená 14. 3. 2016.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Tomáš Bartůněk?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Tomáš Bartůněk, IČO:04901690: Výstavba bytových a nebytových budov.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Tomáš Bartůněk.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Tomáš Bartůněk, IČO:04901690

Hodnocení pro Tomáš Bartůněk



    Firma Tomáš Bartůněk ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *