Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361

Informace o subjektu Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361

Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361 má sídlo na adrese 204, 76307, Hřivínův Újezd v okrese Zlín. Živnost pro tento subjekt byla založena 30. 9. 2016 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Destilace, rektifikace a míchání lihovin.

Doplňující informace o subjektu: Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361 sídlo?

Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361 má sídlo na adrese 204, 76307, Hřivínův Újezd v okrese Zlín.


Kolik má Mgr. Sylva Staňková zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Mgr. Sylva Staňková 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361?

Firma Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361 byla založená 30. 9. 2016.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Mgr. Sylva Staňková?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361: Destilace, rektifikace a míchání lihovin.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Mgr. Sylva Staňková.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Mgr. Sylva Staňková, IČO:05445361

Hodnocení pro Mgr. Sylva Staňková



    Firma Mgr. Sylva Staňková ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *