Včelí dvůr s.r.o., IČO:05835259
Informace o subjektu Včelí dvůr s.r.o., IČO:05835259
Včelí dvůr s.r.o., IČO:05835259 má sídlo na adrese 33, 44101, Vroutek v okrese Louny. Živnost pro tento subjekt byla založena 22. 2. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba usní a souvisejících výrobků.
Doplňující informace o subjektu: Včelí dvůr s.r.o., IČO:05835259
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Včelí dvůr s.r.o., IČO:05835259. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Včelí dvůr s.r.o., IČO:05835259 sídlo?
Včelí dvůr s.r.o., IČO:05835259 má sídlo na adrese 33, 44101, Vroutek v okrese Louny.
Kolik má Včelí dvůr s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Včelí dvůr s.r.o. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Včelí dvůr s.r.o., IČO:05835259?
Firma Včelí dvůr s.r.o., IČO:05835259 byla založená 22. 2. 2017.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Včelí dvůr s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Včelí dvůr s.r.o., IČO:05835259: Výroba usní a souvisejících výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Včelí dvůr s.r.o..

Hodnocení pro Včelí dvůr s.r.o.
Firma Včelí dvůr s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..