Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667

Informace o subjektu Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667

Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667 má sídlo na adrese Za Dvorem 123, 69621, Josefov v okrese Hodonín. Živnost pro tento subjekt byla založena 6. 3. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.

Doplňující informace o subjektu: Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667 sídlo?

Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667 má sídlo na adrese Za Dvorem 123, 69621, Josefov v okrese Hodonín.


Kolik má Tomáš Krejčiřík zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Tomáš Krejčiřík 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667?

Firma Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667 byla založená 6. 3. 2017.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Tomáš Krejčiřík?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Tomáš Krejčiřík.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Tomáš Krejčiřík, IČO:05884667

Hodnocení pro Tomáš Krejčiřík



    Firma Tomáš Krejčiřík ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *