Petra Zieglerová, IČO:06210660
Informace o subjektu Petra Zieglerová, IČO:06210660
Petra Zieglerová, IČO:06210660 má sídlo na adrese Jana A. Komenského 859, 35751, Kynšperk nad Ohří v okrese Sokolov. Živnost pro tento subjekt byla založena 21. 6. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.
Doplňující informace o subjektu: Petra Zieglerová, IČO:06210660
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petra Zieglerová, IČO:06210660. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Petra Zieglerová, IČO:06210660 sídlo?
Petra Zieglerová, IČO:06210660 má sídlo na adrese Jana A. Komenského 859, 35751, Kynšperk nad Ohří v okrese Sokolov.
Kolik má Petra Zieglerová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Petra Zieglerová 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Petra Zieglerová, IČO:06210660?
Firma Petra Zieglerová, IČO:06210660 byla založená 21. 6. 2017.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Petra Zieglerová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petra Zieglerová, IČO:06210660: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petra Zieglerová.

Hodnocení pro Petra Zieglerová
Firma Petra Zieglerová ještě nemá žádné hodnocení..