Magda Kalášková, IČO:06553893
Informace o subjektu Magda Kalášková, IČO:06553893
Magda Kalášková, IČO:06553893 má sídlo na adrese Česká 260, 69126, Pouzdřany v okrese Břeclav. Živnost pro tento subjekt byla založena 25. 10. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.
Doplňující informace o subjektu: Magda Kalášková, IČO:06553893
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Magda Kalášková, IČO:06553893. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Magda Kalášková, IČO:06553893 sídlo?
Magda Kalášková, IČO:06553893 má sídlo na adrese Česká 260, 69126, Pouzdřany v okrese Břeclav.
Kolik má Magda Kalášková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Magda Kalášková 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Magda Kalášková, IČO:06553893?
Firma Magda Kalášková, IČO:06553893 byla založená 25. 10. 2017.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Magda Kalášková?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Magda Kalášková, IČO:06553893: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Magda Kalášková.

Hodnocení pro Magda Kalášková
Firma Magda Kalášková ještě nemá žádné hodnocení..