Nina Kejzerová, IČO:06690017
Informace o subjektu Nina Kejzerová, IČO:06690017
Nina Kejzerová, IČO:06690017 má sídlo na adrese Na Skalce 206, 53944, Proseč v okrese Chrudim. Živnost pro tento subjekt byla založena 18. 12. 2017 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Doplňující informace o subjektu: Nina Kejzerová, IČO:06690017
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Nina Kejzerová, IČO:06690017. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Nina Kejzerová, IČO:06690017 sídlo?
Nina Kejzerová, IČO:06690017 má sídlo na adrese Na Skalce 206, 53944, Proseč v okrese Chrudim.
Kolik má Nina Kejzerová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Nina Kejzerová 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Nina Kejzerová, IČO:06690017?
Firma Nina Kejzerová, IČO:06690017 byla založená 18. 12. 2017.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Nina Kejzerová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Nina Kejzerová, IČO:06690017: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Nina Kejzerová.

Hodnocení pro Nina Kejzerová
Firma Nina Kejzerová ještě nemá žádné hodnocení..