Tamella Naydenova, IČO:06908047
Informace o subjektu Tamella Naydenova, IČO:06908047
Tamella Naydenova, IČO:06908047 má sídlo na adrese 53, 29479, Kropáčova Vrutice v okrese Mladá Boleslav. Živnost pro tento subjekt byla založena 26. 2. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 31. 3. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Poradenství v oblasti informačních technologií.
Doplňující informace o subjektu: Tamella Naydenova, IČO:06908047
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Tamella Naydenova, IČO:06908047. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Tamella Naydenova, IČO:06908047 sídlo?
Tamella Naydenova, IČO:06908047 má sídlo na adrese 53, 29479, Kropáčova Vrutice v okrese Mladá Boleslav.
Kolik má Tamella Naydenova zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Tamella Naydenova 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Tamella Naydenova, IČO:06908047?
Firma Tamella Naydenova, IČO:06908047 byla založená 26. 2. 2018.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Tamella Naydenova?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Tamella Naydenova, IČO:06908047: Poradenství v oblasti informačních technologií.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Tamella Naydenova.

Hodnocení pro Tamella Naydenova
Firma Tamella Naydenova ještě nemá žádné hodnocení..