Emílie Sýkorová, IČO:07329661

Informace o subjektu Emílie Sýkorová, IČO:07329661

Emílie Sýkorová, IČO:07329661 má sídlo na adrese 176, 67128, Křídlůvky v okrese Znojmo. Živnost pro tento subjekt byla založena 30. 7. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Univerzální administrativní činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Emílie Sýkorová, IČO:07329661

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Emílie Sýkorová, IČO:07329661. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Emílie Sýkorová, IČO:07329661 sídlo?

Emílie Sýkorová, IČO:07329661 má sídlo na adrese 176, 67128, Křídlůvky v okrese Znojmo.


Kolik má Emílie Sýkorová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Emílie Sýkorová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Emílie Sýkorová, IČO:07329661?

Firma Emílie Sýkorová, IČO:07329661 byla založená 30. 7. 2018.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Emílie Sýkorová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Emílie Sýkorová, IČO:07329661: Univerzální administrativní činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Emílie Sýkorová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Emílie Sýkorová, IČO:07329661

Hodnocení pro Emílie Sýkorová



    Firma Emílie Sýkorová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *