Marek Škrivánek, IČO:07351178

Informace o subjektu Marek Škrivánek, IČO:07351178

Marek Škrivánek, IČO:07351178 má sídlo na adrese Sadová 499, 43982, Vroutek v okrese Louny. Živnost pro tento subjekt byla založena 7. 8. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.

Doplňující informace o subjektu: Marek Škrivánek, IČO:07351178

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Marek Škrivánek, IČO:07351178. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Marek Škrivánek, IČO:07351178 sídlo?

Marek Škrivánek, IČO:07351178 má sídlo na adrese Sadová 499, 43982, Vroutek v okrese Louny.


Kolik má Marek Škrivánek zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Marek Škrivánek 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Marek Škrivánek, IČO:07351178?

Firma Marek Škrivánek, IČO:07351178 byla založená 7. 8. 2018.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Marek Škrivánek?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Marek Škrivánek, IČO:07351178: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Marek Škrivánek.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Marek Škrivánek, IČO:07351178

Hodnocení pro Marek Škrivánek



    Firma Marek Škrivánek ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *