Jan Beza, IČO:07472641

Informace o subjektu Jan Beza, IČO:07472641

Jan Beza, IČO:07472641 má sídlo na adrese 74, 28002, Vrbčany v okrese Kolín. Živnost pro tento subjekt byla založena 19. 9. 2018 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Specializované čištění a úklid budov a průmyslových zařízení.

Doplňující informace o subjektu: Jan Beza, IČO:07472641

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jan Beza, IČO:07472641. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jan Beza, IČO:07472641 sídlo?

Jan Beza, IČO:07472641 má sídlo na adrese 74, 28002, Vrbčany v okrese Kolín.


Kolik má Jan Beza zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jan Beza 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jan Beza, IČO:07472641?

Firma Jan Beza, IČO:07472641 byla založená 19. 9. 2018.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jan Beza?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jan Beza, IČO:07472641: Specializované čištění a úklid budov a průmyslových zařízení.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jan Beza.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jan Beza, IČO:07472641

Hodnocení pro Jan Beza



    Firma Jan Beza ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *