Daniel Paradič, IČO:07772424

Informace o subjektu Daniel Paradič, IČO:07772424

Daniel Paradič, IČO:07772424 má sídlo na adrese Kryrská 340, 43982, Vroutek v okrese Louny. Živnost pro tento subjekt byla založena 4. 1. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.

Doplňující informace o subjektu: Daniel Paradič, IČO:07772424

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Daniel Paradič, IČO:07772424. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Daniel Paradič, IČO:07772424 sídlo?

Daniel Paradič, IČO:07772424 má sídlo na adrese Kryrská 340, 43982, Vroutek v okrese Louny.


Kolik má Daniel Paradič zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Daniel Paradič 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Daniel Paradič, IČO:07772424?

Firma Daniel Paradič, IČO:07772424 byla založená 4. 1. 2019.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Daniel Paradič?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Daniel Paradič, IČO:07772424: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Daniel Paradič.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Daniel Paradič, IČO:07772424

Hodnocení pro Daniel Paradič



    Firma Daniel Paradič ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *