Ing. Richard Böhm, IČO:07950608

Informace o subjektu Ing. Richard Böhm, IČO:07950608

Ing. Richard Böhm, IČO:07950608 má sídlo na adrese Bažantnice 423, 73543, Albrechtice v okrese Karviná. Živnost pro tento subjekt byla založena 4. 3. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní vzdělávání.

Doplňující informace o subjektu: Ing. Richard Böhm, IČO:07950608

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Richard Böhm, IČO:07950608. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Ing. Richard Böhm, IČO:07950608 sídlo?

Ing. Richard Böhm, IČO:07950608 má sídlo na adrese Bažantnice 423, 73543, Albrechtice v okrese Karviná.


Kolik má Ing. Richard Böhm zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Ing. Richard Böhm 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Ing. Richard Böhm, IČO:07950608?

Firma Ing. Richard Böhm, IČO:07950608 byla založená 4. 3. 2019.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Richard Böhm?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Richard Böhm, IČO:07950608: Ostatní vzdělávání.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Richard Böhm.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Ing. Richard Böhm, IČO:07950608

Hodnocení pro Ing. Richard Böhm



    Firma Ing. Richard Böhm ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *