Rostislav Iliv, IČO:07990782
Informace o subjektu Rostislav Iliv, IČO:07990782
Rostislav Iliv, IČO:07990782 má sídlo na adrese 122, 28162, Oleška v okrese Praha-východ. Živnost pro tento subjekt byla založena 11. 3. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výstavba bytových a nebytových budov.
Doplňující informace o subjektu: Rostislav Iliv, IČO:07990782
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Rostislav Iliv, IČO:07990782. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Rostislav Iliv, IČO:07990782 sídlo?
Rostislav Iliv, IČO:07990782 má sídlo na adrese 122, 28162, Oleška v okrese Praha-východ.
Kolik má Rostislav Iliv zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Rostislav Iliv 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Rostislav Iliv, IČO:07990782?
Firma Rostislav Iliv, IČO:07990782 byla založená 11. 3. 2019.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Rostislav Iliv?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Rostislav Iliv, IČO:07990782: Výstavba bytových a nebytových budov.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Rostislav Iliv.

Hodnocení pro Rostislav Iliv
Firma Rostislav Iliv ještě nemá žádné hodnocení..