Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823

Informace o subjektu Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823

Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823 má sídlo na adrese V Zahrádkách 797, 40001, Ústí nad Labem v okrese Ústí nad Labem. Živnost pro tento subjekt byla založena 7. 10. 2019 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní činnosti v oblasti informačních technologií.

Doplňující informace o subjektu: Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823 sídlo?

Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823 má sídlo na adrese V Zahrádkách 797, 40001, Ústí nad Labem v okrese Ústí nad Labem.


Kolik má Mgr. Lucie Jílková, Ph.D. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Mgr. Lucie Jílková, Ph.D. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823?

Firma Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823 byla založená 7. 10. 2019.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Mgr. Lucie Jílková, Ph.D.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823: Ostatní činnosti v oblasti informačních technologií.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Mgr. Lucie Jílková, Ph.D..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Mgr. Lucie Jílková, Ph.D., IČO:08582823

Hodnocení pro Mgr. Lucie Jílková, Ph.D.



    Firma Mgr. Lucie Jílková, Ph.D. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *