Josef Čihák, IČO:09076484

Informace o subjektu Josef Čihák, IČO:09076484

Josef Čihák, IČO:09076484 má sídlo na adrese Husova 146, 51741, Kostelec nad Orlicí v okrese Rychnov nad Kněžnou. Živnost pro tento subjekt byla založena 6. 4. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Inženýrské činnosti a související technické poradenství.

Doplňující informace o subjektu: Josef Čihák, IČO:09076484

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Josef Čihák, IČO:09076484. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Josef Čihák, IČO:09076484 sídlo?

Josef Čihák, IČO:09076484 má sídlo na adrese Husova 146, 51741, Kostelec nad Orlicí v okrese Rychnov nad Kněžnou.


Kolik má Josef Čihák zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Josef Čihák 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Josef Čihák, IČO:09076484?

Firma Josef Čihák, IČO:09076484 byla založená 6. 4. 2020.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Josef Čihák?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Josef Čihák, IČO:09076484: Inženýrské činnosti a související technické poradenství.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Josef Čihák.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Josef Čihák, IČO:09076484

Hodnocení pro Josef Čihák



    Firma Josef Čihák ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *