Ewelina Waszak, IČO:09299181

Informace o subjektu Ewelina Waszak, IČO:09299181

Ewelina Waszak, IČO:09299181 má sídlo na adrese 94, 47112, Volfartice v okrese Česká Lípa. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 7. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.

Doplňující informace o subjektu: Ewelina Waszak, IČO:09299181

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ewelina Waszak, IČO:09299181. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Ewelina Waszak, IČO:09299181 sídlo?

Ewelina Waszak, IČO:09299181 má sídlo na adrese 94, 47112, Volfartice v okrese Česká Lípa.


Kolik má Ewelina Waszak zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Ewelina Waszak 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Ewelina Waszak, IČO:09299181?

Firma Ewelina Waszak, IČO:09299181 byla založená 1. 7. 2020.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Ewelina Waszak?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ewelina Waszak, IČO:09299181: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ewelina Waszak.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Ewelina Waszak, IČO:09299181

Hodnocení pro Ewelina Waszak



    Firma Ewelina Waszak ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *