Jakub Venglář, IČO:09480293

Informace o subjektu Jakub Venglář, IČO:09480293

Jakub Venglář, IČO:09480293 má sídlo na adrese U Hřiště 165, 74247, Hladké Životice v okrese Nový Jičín. Živnost pro tento subjekt byla založena 3. 9. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Pokrývačské práce.

Doplňující informace o subjektu: Jakub Venglář, IČO:09480293

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jakub Venglář, IČO:09480293. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jakub Venglář, IČO:09480293 sídlo?

Jakub Venglář, IČO:09480293 má sídlo na adrese U Hřiště 165, 74247, Hladké Životice v okrese Nový Jičín.


Kolik má Jakub Venglář zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jakub Venglář 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jakub Venglář, IČO:09480293?

Firma Jakub Venglář, IČO:09480293 byla založená 3. 9. 2020.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jakub Venglář?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jakub Venglář, IČO:09480293: Pokrývačské práce.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jakub Venglář.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jakub Venglář, IČO:09480293

Hodnocení pro Jakub Venglář



    Firma Jakub Venglář ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *