Bizárek s.r.o., IČO:09508678
Informace o subjektu Bizárek s.r.o., IČO:09508678
Bizárek s.r.o., IČO:09508678 má sídlo na adrese Na Stráni 416, 74247, Hladké Životice v okrese Nový Jičín. Živnost pro tento subjekt byla založena 14. 9. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí.
Doplňující informace o subjektu: Bizárek s.r.o., IČO:09508678
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Bizárek s.r.o., IČO:09508678. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Bizárek s.r.o., IČO:09508678 sídlo?
Bizárek s.r.o., IČO:09508678 má sídlo na adrese Na Stráni 416, 74247, Hladké Životice v okrese Nový Jičín.
Kolik má Bizárek s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Bizárek s.r.o. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Bizárek s.r.o., IČO:09508678?
Firma Bizárek s.r.o., IČO:09508678 byla založená 14. 9. 2020.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Bizárek s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Bizárek s.r.o., IČO:09508678: Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Bizárek s.r.o..

Hodnocení pro Bizárek s.r.o.
Firma Bizárek s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..