Vladislav Trojan, IČO:09746196

Informace o subjektu Vladislav Trojan, IČO:09746196

Vladislav Trojan, IČO:09746196 má sídlo na adrese 177, 54212, Radvanice v okrese Trutnov. Živnost pro tento subjekt byla založena 14. 12. 2020 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Příprava staveniště.

Doplňující informace o subjektu: Vladislav Trojan, IČO:09746196

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Vladislav Trojan, IČO:09746196. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Vladislav Trojan, IČO:09746196 sídlo?

Vladislav Trojan, IČO:09746196 má sídlo na adrese 177, 54212, Radvanice v okrese Trutnov.


Kolik má Vladislav Trojan zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Vladislav Trojan 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Vladislav Trojan, IČO:09746196?

Firma Vladislav Trojan, IČO:09746196 byla založená 14. 12. 2020.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Vladislav Trojan?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Vladislav Trojan, IČO:09746196: Příprava staveniště.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Vladislav Trojan.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Vladislav Trojan, IČO:09746196

Hodnocení pro Vladislav Trojan



    Firma Vladislav Trojan ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *