Tereza Glanzová, IČO:10935665

Informace o subjektu Tereza Glanzová, IČO:10935665

Tereza Glanzová, IČO:10935665 má sídlo na adrese Hradišťská 228, 28002, Veltruby v okrese Kolín. Živnost pro tento subjekt byla založena 9. 6. 2021 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .

Doplňující informace o subjektu: Tereza Glanzová, IČO:10935665

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Tereza Glanzová, IČO:10935665. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Tereza Glanzová, IČO:10935665 sídlo?

Tereza Glanzová, IČO:10935665 má sídlo na adrese Hradišťská 228, 28002, Veltruby v okrese Kolín.


Kolik má Tereza Glanzová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Tereza Glanzová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Tereza Glanzová, IČO:10935665?

Firma Tereza Glanzová, IČO:10935665 byla založená 9. 6. 2021.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Tereza Glanzová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Tereza Glanzová, IČO:10935665: .


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Tereza Glanzová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Tereza Glanzová, IČO:10935665

Hodnocení pro Tereza Glanzová



    Firma Tereza Glanzová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *