Jiří Hudok, IČO:11166118

Informace o subjektu Jiří Hudok, IČO:11166118

Jiří Hudok, IČO:11166118 má sídlo na adrese 106, 54442, Choustníkovo Hradiště v okrese Trutnov. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 6. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Malířské a natěračské práce.

Doplňující informace o subjektu: Jiří Hudok, IČO:11166118

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jiří Hudok, IČO:11166118. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jiří Hudok, IČO:11166118 sídlo?

Jiří Hudok, IČO:11166118 má sídlo na adrese 106, 54442, Choustníkovo Hradiště v okrese Trutnov.


Kolik má Jiří Hudok zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jiří Hudok 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jiří Hudok, IČO:11166118?

Firma Jiří Hudok, IČO:11166118 byla založená 27. 6. 1990.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jiří Hudok?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jiří Hudok, IČO:11166118: Malířské a natěračské práce.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jiří Hudok.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jiří Hudok, IČO:11166118

Hodnocení pro Jiří Hudok



    Firma Jiří Hudok ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *