RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851

Informace o subjektu RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851

RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851 má sídlo na adrese Pustkovecká 127, 70800, Ostrava v okrese Ostrava-město. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 8. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti.

Doplňující informace o subjektu: RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851

Podívejte se na doplňující informace k subjektu RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851 sídlo?

RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851 má sídlo na adrese Pustkovecká 127, 70800, Ostrava v okrese Ostrava-město.


Kolik má RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851?

Firma RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851 byla založená 1. 8. 1990.


Co je hlavní náplní činnosti firmy RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D., IČO:11528851

Hodnocení pro RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D.



    Firma RNDr. Lukáš Ženatý, Ph.D. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *