Ing. Bořivoj Rýček, IČO:11557265
Informace o subjektu Ing. Bořivoj Rýček, IČO:11557265
Ing. Bořivoj Rýček, IČO:11557265 má sídlo na adrese Lančíkových 1887, 75002, Přerov v okrese Přerov. Živnost pro tento subjekt byla založena 23. 8. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Velkoobchod s pevnými, kapalnými a plynnými palivy a příbuznými výrobky.
Doplňující informace o subjektu: Ing. Bořivoj Rýček, IČO:11557265
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Bořivoj Rýček, IČO:11557265. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Ing. Bořivoj Rýček, IČO:11557265 sídlo?
Ing. Bořivoj Rýček, IČO:11557265 má sídlo na adrese Lančíkových 1887, 75002, Přerov v okrese Přerov.
Kolik má Ing. Bořivoj Rýček zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Ing. Bořivoj Rýček 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Ing. Bořivoj Rýček, IČO:11557265?
Firma Ing. Bořivoj Rýček, IČO:11557265 byla založená 23. 8. 1990.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Bořivoj Rýček?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Bořivoj Rýček, IČO:11557265: Velkoobchod s pevnými, kapalnými a plynnými palivy a příbuznými výrobky.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Bořivoj Rýček.

Hodnocení pro Ing. Bořivoj Rýček
Firma Ing. Bořivoj Rýček ještě nemá žádné hodnocení..