Radomír Němčík, IČO:12112933

Informace o subjektu Radomír Němčík, IČO:12112933

Radomír Němčík, IČO:12112933 má sídlo na adrese 740, 73937, Horní Bludovice v okrese Karviná. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 10. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků.

Doplňující informace o subjektu: Radomír Němčík, IČO:12112933

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Radomír Němčík, IČO:12112933. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Radomír Němčík, IČO:12112933 sídlo?

Radomír Němčík, IČO:12112933 má sídlo na adrese 740, 73937, Horní Bludovice v okrese Karviná.


Kolik má Radomír Němčík zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Radomír Němčík 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Radomír Němčík, IČO:12112933?

Firma Radomír Němčík, IČO:12112933 byla založená 2. 10. 1990.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Radomír Němčík?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Radomír Němčík, IČO:12112933: Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Radomír Němčík.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Radomír Němčík, IČO:12112933

Hodnocení pro Radomír Němčík



    Firma Radomír Němčík ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *