Zdeněk Chytil, IČO:12757152

Informace o subjektu Zdeněk Chytil, IČO:12757152

Zdeněk Chytil, IČO:12757152 má sídlo na adrese Dr. Ondroucha 394, 79817, Smržice v okrese Prostějov. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 5. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 31. 3. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost.

Doplňující informace o subjektu: Zdeněk Chytil, IČO:12757152

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Zdeněk Chytil, IČO:12757152. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Zdeněk Chytil, IČO:12757152 sídlo?

Zdeněk Chytil, IČO:12757152 má sídlo na adrese Dr. Ondroucha 394, 79817, Smržice v okrese Prostějov.


Kolik má Zdeněk Chytil zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Zdeněk Chytil 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Zdeněk Chytil, IČO:12757152?

Firma Zdeněk Chytil, IČO:12757152 byla založená 1. 5. 1990.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Zdeněk Chytil?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Zdeněk Chytil, IČO:12757152: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Zdeněk Chytil.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Zdeněk Chytil, IČO:12757152

Hodnocení pro Zdeněk Chytil



    Firma Zdeněk Chytil ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *