Burgerstav s.r.o., IČO:14092476
Informace o subjektu Burgerstav s.r.o., IČO:14092476
Burgerstav s.r.o., IČO:14092476 má sídlo na adrese 24, 69649, Žádovice v okrese Hodonín. Živnost pro tento subjekt byla založena 21. 1. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výstavba bytových a nebytových budov.
Doplňující informace o subjektu: Burgerstav s.r.o., IČO:14092476
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Burgerstav s.r.o., IČO:14092476. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Burgerstav s.r.o., IČO:14092476 sídlo?
Burgerstav s.r.o., IČO:14092476 má sídlo na adrese 24, 69649, Žádovice v okrese Hodonín.
Kolik má Burgerstav s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Burgerstav s.r.o. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Burgerstav s.r.o., IČO:14092476?
Firma Burgerstav s.r.o., IČO:14092476 byla založená 21. 1. 2022.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Burgerstav s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Burgerstav s.r.o., IČO:14092476: Výstavba bytových a nebytových budov.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Burgerstav s.r.o..

Hodnocení pro Burgerstav s.r.o.
Firma Burgerstav s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..