Pavel Ševčík, IČO:14122596

Informace o subjektu Pavel Ševčík, IČO:14122596

Pavel Ševčík, IČO:14122596 má sídlo na adrese 82, 39162, Stádlec v okrese Tábor. Živnost pro tento subjekt byla založena 5. 1. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Kompletační a dokončovací práce.

Doplňující informace o subjektu: Pavel Ševčík, IČO:14122596

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pavel Ševčík, IČO:14122596. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Pavel Ševčík, IČO:14122596 sídlo?

Pavel Ševčík, IČO:14122596 má sídlo na adrese 82, 39162, Stádlec v okrese Tábor.


Kolik má Pavel Ševčík zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Pavel Ševčík 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Pavel Ševčík, IČO:14122596?

Firma Pavel Ševčík, IČO:14122596 byla založená 5. 1. 2022.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Pavel Ševčík?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pavel Ševčík, IČO:14122596: Kompletační a dokončovací práce.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pavel Ševčík.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Pavel Ševčík, IČO:14122596

Hodnocení pro Pavel Ševčík



    Firma Pavel Ševčík ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *