Eva Zonygová, IČO:14227908
Informace o subjektu Eva Zonygová, IČO:14227908
Eva Zonygová, IČO:14227908 má sídlo na adrese 42, 59257, Rozsochy v okrese Žďár nad Sázavou. Živnost pro tento subjekt byla založena 7. 2. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní zpracovatelský průmysl.
Doplňující informace o subjektu: Eva Zonygová, IČO:14227908
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Eva Zonygová, IČO:14227908. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Eva Zonygová, IČO:14227908 sídlo?
Eva Zonygová, IČO:14227908 má sídlo na adrese 42, 59257, Rozsochy v okrese Žďár nad Sázavou.
Kolik má Eva Zonygová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Eva Zonygová 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Eva Zonygová, IČO:14227908?
Firma Eva Zonygová, IČO:14227908 byla založená 7. 2. 2022.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Eva Zonygová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Eva Zonygová, IČO:14227908: Ostatní zpracovatelský průmysl.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Eva Zonygová.

Hodnocení pro Eva Zonygová
Firma Eva Zonygová ještě nemá žádné hodnocení..