Miroslav Peiker, IČO:16586751

Informace o subjektu Miroslav Peiker, IČO:16586751

Miroslav Peiker, IČO:16586751 má sídlo na adrese Na Závěrce 151, 27711, Neratovice v okrese Mělník. Živnost pro tento subjekt byla založena 22. 4. 1991 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod s železářským zbožím, barvami, sklem a potřebami pro kutily.

Doplňující informace o subjektu: Miroslav Peiker, IČO:16586751

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Miroslav Peiker, IČO:16586751. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Miroslav Peiker, IČO:16586751 sídlo?

Miroslav Peiker, IČO:16586751 má sídlo na adrese Na Závěrce 151, 27711, Neratovice v okrese Mělník.


Kolik má Miroslav Peiker zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Miroslav Peiker 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Miroslav Peiker, IČO:16586751?

Firma Miroslav Peiker, IČO:16586751 byla založená 22. 4. 1991.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Miroslav Peiker?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Miroslav Peiker, IČO:16586751: Maloobchod s železářským zbožím, barvami, sklem a potřebami pro kutily.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Miroslav Peiker.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Miroslav Peiker, IČO:16586751

Hodnocení pro Miroslav Peiker



    Firma Miroslav Peiker ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *