Mariia Kelemen, IČO:17362881
Informace o subjektu Mariia Kelemen, IČO:17362881
Mariia Kelemen, IČO:17362881 má sídlo na adrese 220, 66454, Těšany v okrese Brno-venkov. Živnost pro tento subjekt byla založena 25. 7. 2022 a poslední aktualizace byla provedena 16. 3. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.
Doplňující informace o subjektu: Mariia Kelemen, IČO:17362881
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Mariia Kelemen, IČO:17362881. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Mariia Kelemen, IČO:17362881 sídlo?
Mariia Kelemen, IČO:17362881 má sídlo na adrese 220, 66454, Těšany v okrese Brno-venkov.
Kolik má Mariia Kelemen zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Mariia Kelemen 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Mariia Kelemen, IČO:17362881?
Firma Mariia Kelemen, IČO:17362881 byla založená 25. 7. 2022.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Mariia Kelemen?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Mariia Kelemen, IČO:17362881: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Mariia Kelemen.

Hodnocení pro Mariia Kelemen
Firma Mariia Kelemen ještě nemá žádné hodnocení..