Stanislav Polách, IČO:18749976
Informace o subjektu Stanislav Polách, IČO:18749976
Stanislav Polách, IČO:18749976 má sídlo na adrese 211, 76323, Sehradice v okrese Zlín. Živnost pro tento subjekt byla založena 29. 4. 1991 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Kompletační a dokončovací práce.
Doplňující informace o subjektu: Stanislav Polách, IČO:18749976
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Stanislav Polách, IČO:18749976. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Stanislav Polách, IČO:18749976 sídlo?
Stanislav Polách, IČO:18749976 má sídlo na adrese 211, 76323, Sehradice v okrese Zlín.
Kolik má Stanislav Polách zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Stanislav Polách 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Stanislav Polách, IČO:18749976?
Firma Stanislav Polách, IČO:18749976 byla založená 29. 4. 1991.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Stanislav Polách?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Stanislav Polách, IČO:18749976: Kompletační a dokončovací práce.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Stanislav Polách.

Hodnocení pro Stanislav Polách
Firma Stanislav Polách ještě nemá žádné hodnocení..