Vendula Křížková, IČO:21043736

Informace o subjektu Vendula Křížková, IČO:21043736

Vendula Křížková, IČO:21043736 má sídlo na adrese Štěrková 285, 70900, Ostrava v okrese Ostrava-město. Živnost pro tento subjekt byla založena 20. 12. 2023 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ubytování.

Doplňující informace o subjektu: Vendula Křížková, IČO:21043736

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Vendula Křížková, IČO:21043736. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Vendula Křížková, IČO:21043736 sídlo?

Vendula Křížková, IČO:21043736 má sídlo na adrese Štěrková 285, 70900, Ostrava v okrese Ostrava-město.


Kolik má Vendula Křížková zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Vendula Křížková 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Vendula Křížková, IČO:21043736?

Firma Vendula Křížková, IČO:21043736 byla založená 20. 12. 2023.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Vendula Křížková?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Vendula Křížková, IČO:21043736: Ubytování.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Vendula Křížková.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Vendula Křížková, IČO:21043736

Hodnocení pro Vendula Křížková



    Firma Vendula Křížková ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *