Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581

Informace o subjektu Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581

Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581 má sídlo na adrese U Obchvatu 390, 58281, Habry v okrese Havlíčkův Brod. Živnost pro tento subjekt byla založena 6. 3. 2024 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti reklamních agentur.

Doplňující informace o subjektu: Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581 sídlo?

Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581 má sídlo na adrese U Obchvatu 390, 58281, Habry v okrese Havlíčkův Brod.


Kolik má Kristýna Dubská, DiS. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Kristýna Dubská, DiS. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581?

Firma Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581 byla založená 6. 3. 2024.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Kristýna Dubská, DiS.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581: činnosti reklamních agentur.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Kristýna Dubská, DiS..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Kristýna Dubská, DiS., IČO:21347581

Hodnocení pro Kristýna Dubská, DiS.



    Firma Kristýna Dubská, DiS. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *