Jan Říman, IČO:21350540

Informace o subjektu Jan Říman, IČO:21350540

Jan Říman, IČO:21350540 má sídlo na adrese 220, 73937, Horní Bludovice v okrese Karviná. Živnost pro tento subjekt byla založena 11. 3. 2024 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .

Doplňující informace o subjektu: Jan Říman, IČO:21350540

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jan Říman, IČO:21350540. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jan Říman, IČO:21350540 sídlo?

Jan Říman, IČO:21350540 má sídlo na adrese 220, 73937, Horní Bludovice v okrese Karviná.


Kolik má Jan Říman zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jan Říman 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jan Říman, IČO:21350540?

Firma Jan Říman, IČO:21350540 byla založená 11. 3. 2024.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jan Říman?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jan Říman, IČO:21350540: .


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jan Říman.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jan Říman, IČO:21350540

Hodnocení pro Jan Říman



    Firma Jan Říman ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *